Rok szkolny 2012/2013

Klasy III LO

Grupa DSD kl III a, c, e, h - opiekun pani mgr Sylwia Anna Toczydlowska, dr Andreas Gross

Greta Małgorzata Dubrawska, Monika Narel, Ewelina Nosal, Dominika Rafało, Anna Skobodzińska, Wojciech Solarz, Magdalena Czyżycka , Laura Kulikowska, Emilia Maksimiuk, Maciej Maksymczuk, Ewa Rybicka, Katarzyna Choroszucha, Izabela Mackiewicz, Ewelina Szymusiuk

 

Grupa DSD kl III b, d, f, g - opiekun pani mgr Agnieszka Rybicka, dr Andreas Gross

Ewa Chursa, Agnieszka Dziubek, Kossakowska Magdalena, Konopka Magdalena, Wojtkielewicz Izabela, Wosek Agnieszka, Pawluczuk Elżbieta, Monika Kubiak

 

Klasy II LO

Grupa DSD kl II a, e, g - opiekun pani mgr Bożena Saciuk, dr Andreas Gross

Karolina Pawelczyk, Filip Twardzik, Magdalena Szorc, Izabela Drozdowska, Kinga Wiśniewska, Adrianna Błahuszewska, Justyna Anna Kryńska, Justyna Bublej

 

Grupa DSD kl II c, f, h - opiekun pani mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska (wicedyrektor), dr Andreas Gross

Klaudia Dudek , Gabriela Snop, Patrycja Waszczuk, Urszula Szkubel, Małgorzata Denysiuk, Adrianna Mularz, Aneta Trusewicz,  Paulina Gierejko, Monika Turkowska, Marta Mikłosz, Jakub Sawicki, Jakub Bagiński 

 

Klasy I LO

 Grupa DSD kl I a, b, c, g - opiekun pani mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska (wicedyrektor), dr Andreas Gross

 Joanna Korytko, Urszula Wądołowska, Anna Durek, Emilia Abłażewicz, Michał Swidziński, Mateusz Saniewski, Joanna Szylko, Katarzyna Płonowska, Jakub Sadowski, Klaudia Aniśko, Karolina Dąbkowska

 

Grupa DSD kl I d, e, f,  preIB2 - opiekun pani mgr Sylwia Anna Toczydlowska, dr Andreas Gross

Julita Jakociuk, Marta Matysiak, Patrycja Komorowska, Agnieszka Rogalewska, Anna Walczuk, Magdalena Zawadzka, Kinga Zujko, Paulina Grzybowska, Katarzyna Maliszewska, Katarzyna Naumczuk, Aleksandra Panek, Aleksandra Daniszewska, Dominika Florczykowska, Jakub Mojsiejuk, Ewa Mudrewicz, Magdalena Pyzowska

 

Klasy III PG32d

Grupa DSD kl III a  - opiekun pani mgr Bożena Saciuk, dr Andreas Gross

 Mateusz Wendołowicz, Damian Rakus, Patryk Zajko, Joanna Kossakowska, Zuzanna Kossakowska, Gabriela Orchowska, Julia Kondracka, Marcin Jerzy Wasiluk, Dawid Łagutowski-Anchimiuk

 

 

Grupa DSD kl III b  - opiekun pani mgr Barbara Twarowska, dr Andreas Gross

Dominika Bondar, Karol Borowski, Patrycja Dawidowska, Karolina Jankowska, Rafał Kakareka, Izabela Malczyńska, Agata Miakisz, Jakub Modzelewski, Maciej Mucha, Aleksandra Siemion, Bartosz Tomaszuk, Kinga Truszkowska

 

 

 Klasy II PG32d

 

Grupa DSD kl II a  - opiekun pani mgr Agnieszka Rybicka, dr Andreas Gross

Anna Bożuk, Dominika Borowiec, Daniel Halicki, Agata Kwiatkowska, Dorota Leonkiewicz, Magdalena Pająk, Jakub Perłowski, Emilia Szymasiuk, Michał Wasiluk, Aleksandra Wilczyńska

 

Grupa DSD kl II b  - opiekun pani mgr Sylwia Anna Toczydłowska, dr Andreas Gross

Jakub Osek, Jakub Białous, Jakub Kowalewski, Jakub Myśliwiec, Anna Karpowicz, Ksenia Harasimik, Justyna Opolska, Aleksandra Matwiejczyk, Julia Marchelak, Judyta Sieredzińska, Emilia Grześ, Michał Pogorzelski, Krzysztof Wyszyński, Grzegorz Torbicz, Michał Bodzan, Łukasz Zalewski, Aleksandra Niczyporuk, Karolina Bondar, Julia Szydlik, Magdalena Babik, Zuzanna Kozłowska, Wiktoria Ryżewska, Natalia Hapunik

 

 

Klasy I PG32d

 

Grupa DSD kl I a  - opiekun pani mgr Bożena Saciuk, dr Andreas Gross

Adrianna Popławska, Anita Braun, Szymon Sarosiek, Mateusz Frankowski, Karolina Zabłocka, Piotr Daniszewski, Marta Malinowska, Łucja Lupa, Urszula Aleksandrowicz, Urszula Anuszkiewicz, Daria Sadowska, Kacper Suchoicki, Rafał Czarnecki, Damian Misiuk, Grzegorz Kobus, Paulina Radziwon, Izabela Mierzyńska, Michalina Niechoda, Mateusz Markowski

 

 

Grupa DSD kl I b  - opiekun pani mgr Agnieszka Zalewska, dr Andreas Gross

Grupa1: Weronika Babicz, Magdalena Borys, Ewa Bokiniec, Filip Chomik, Piotr Ciszewski, Albert Cwaliński, Kamila Oliwia Dąbrowska, Maria Zuzanna Droździewicz, Dominika Biała, Robert Galimski, Zuzanna Leokadia Giergiel, Maja Kleszczewska, Natalia Kopczuk, Katarzyna Maksymiuk, Dominika Kubicka, Ramzes Mosiej, Jan Sadowski, Rebeka Wojsław

 

Grupa2: Aleksandra Gwiazdowska, Justyna Kurowska, Kornel Papciak, Aleksandra Pawłowska, Urszula Poleszuk, Maria Przepiórkowska, Iga Romowska, Aleksandra Rudeczko, Michał Ruszuk, Artur Sabasiński, Krzysztof Składanek