Nowy rok szkolny 2015/2016

Wypoczęci, z energią i zapałem nasi uczniowie rozpoczynają nowy rok szkolny. Serdecznie witamy po wakacjach uczniów kontynuujących naukę w grupach DSD, jak również tych rozpoczynających przygodę z językiem niemieckim – a tych z roku na rok jest coraz więcej!

W zakładce DSD – serdecznie zapraszamy do jej regularnego odwiedzania – będziemy zamieszczać wszelkie informacje związane z nauką języka niemieckiego w naszej szkole. A będzie się działo…!  Jak co roku uczniowie sprawdzą swoje umiejętności w różnorodnych konkursach językowych, będą pogłębiać swoją wiedzę poprzez udział w przygotowanych dla nich innowacjach pedagogicznych czy też poprzez spotkania ze studentami z Niemiec, których i w tym roku u nas nie zabraknie. Niemiecki akcent pojawi się również podczas organizacji różnorodnych imprez, takich jak Dzień Języków Obcych.

W nowy rok szkolny wchodzimy pełni zapału i werwy. Życzymy wszystkim wielu sukcesów i przyjemności płynącej z nauki języka niemieckiego.

Viel Spaß!

Dyrekcja wraz z nauczycielami języka niemieckiego