Sukces naszych uczniów w konkursie ,,Sprachdoktor"

Z przyjemnością informujemy, iż kolejny raz odnieśliśmy ogromny sukces w ogólnopolskim konkursie ,,SPRACHDOKTOR”!

W skali województwa w czołówce znaleźli się nasi uczniowie niemal ze wszystkich poziomów konkursu. Dwóch uczniów naszego liceum – Alexander Autzen oraz EwaMudrewicz zajęło w swoich kategoriach wiekowych 1 miejsce w województwie. Również na tle całego kraju był to wspaniały wynik – Alexander uplasował się na 8., a Ewa na 3. pozycji wśród uczniów z całej Polski.

Na pierwszych miejscach uplasowali się także uczniowie gimnazjum: Daria Sadowska oraz Adrianna Popławska (wśród uczniów klas III gimnazjum), Michał Gerasimiuk (wśród uczniów klas II gimnazjum) oraz Ewa Gross (z klas I gimnazjum).

Sukcesem tym udowodniliśmy, że nasza szkoła zasługuje na miano ,,Łowcy Talentów”, przyznawanego w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Łowimy Talenty, realizowanego przez Łowców Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej. Otrzymany Certyfikat to dowód uznania zaangażowania nauczycieli w rozwijanie talentów i zainteresowań uczniów oraz świadectwo wysokich osiągnięć zdobywanych w Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych.

Serdecznie gratulujemy!